Phu Thanh Hotel

  • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

На відстані 25 хвилин пішої прогулянки від Phu Thanh Hotel Ho Chi Minh City є декілька цікавих туристичних місць, зокрема Etown Tower.

Це помешкання має 18 номерів, обладнаних письмовим столом і багатоканальним телебаченням, що забезпечує ідеальне житло в Хошиміні. Для комфорту гостей передбачені такі деталі, як система клімат-контролю.

Phu Thanh розташований в межах 7-хвилинної прогулянки від ресторану Com Tam Ba Son, де подають страви в'єтнамської кухні.

Також гості можуть відвідати парк Дам-Шен, розташований в межах 6 км від готель Хошиміна. Поблизу готелю є зупинка автобусів Luu Chi Hieu.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Phu Thanh Hotel Хошимін
Thanh Binh Premium 2
Ціна лише для моб. пристроїв

Thanh Binh Premium 2

7.6
Добре 44 відгуки
1.2 км від помешкання
USD 22 USD 20
за ніч
Thanh Binh Premium Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Thanh Binh Premium Hotel

7.6
Добре 104 відгуки
1.2 км від помешкання
USD 18 USD 16
за ніч
Khach San Gia Han
Ціна лише для моб. пристроїв

Khach San Gia Han

5.0
Непогано 1 відгук
1.3 км від помешкання
USD 19 USD 17
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхут
    2.9 км

    Залізничні вокзали

    Hoa Hung Train Station
    7 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

    Паркінг

    • Паркування

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном
    • Радіо-будильник

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Часті питання
    • Яка станція знаходиться поруч з Phu Thanh Hotel?
      Найближчий залізничний вокзал до Phu Thanh Hotel - Hoa Hung, розташований майже за 7 км.
    • Чи є у номерах Phu Thanh Hotel робоче місце?
      У деяких номерах Phu Thanh Hotel є робочий простір.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхут
    2.9 км

    Залізничні вокзали

    Hoa Hung Train Station
    7 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Phu Thanh Hotel Хошимін

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити